لوگو شرکت آیین آذرخش

درباره شرکت بازرگانی آیین آذرخش

شرکت بازرگانی آیین آذرخش لایق فر ایزدی با سابقه ای درخشان در امر واردات انواع محصولات صنعتی نظیر بلبرینگ، رولبرینگ، یاتاقان فعالیت خود را از سال 1390 آغاز نمود. آیین آذر پس از واردات انحصاری محصولات برند آلفا و ارائه موفق این محصول به بازار صنعت ایران اقدام به واردات رنج بالایی از محصولات صنعتی نمود.

عمده خدمات شرکت آیین آذر واردات محصولات صنعتی نظیر بلبرینگ، رولبرینگ، یاتاقان، زنجیر و کاسه نمد است، همچنین شرکت آیین آذر اقدام به توزیع و پخش لوازم یدکی خودرو تحت برند آیزو پارت نموده که این محصولات در حال حاضر شامل انواع لنت خودرو، انواع هرزگرد خودرو، انواع لوازم یدکی خودرو نیز می باشد.

از دیگر خدمات شرکت آیین آذر مشاوره در امر واردات و صادرات است. آیین آذر با مشاوره و معرفی بازار های جهانی از جمله بازار های کشور چین میتواند راهنمای کاملی برای شما و کسب و کار مد نظر شما در زمینه واردات و صادرات انواع کالا و خدمات نیز باشد.

خدمات ما

واردات

واردات تخصص ماست، ایین آذر با کسب تجربه های مظاعف و متعدد در زمینه واردات انواع محصولات صنعتی نظیر بلبرینگ و متعلقات همواره در تلاش است تا بهترین خدمات ممکن در امر واردات را به مشتریانش ارائه دهد.

صادرات

صادرات یکی دیگر از خدمات شرکت آیین آذر است، ما با فعالیت در کشور هایی نظیر چین، افغانستان، ترکیه، و سایر کشور های همسایه میتوانیم با مشاوره مفید و به صرفه برای شما در امر صادرات انواع کالا و خدماتتان مفید باشیم.

پخش لوازم یدکی

آیین آذر در کنار واردات و صادرات لوازم صنعتی و خودرویی، فعال در زمینه پخش لوازم یدکی نیز می باشد، در حال حاضر محصولاتی نظیر لنت، هرزگرد و برخی لوازم یدکی خورو نیز در لیست توزیع محصولات آیین آذر نیز میباشد.

فروش آنلاین محصولات

عمده محصولات شرکت آیین آذر از طریق فروشگاه اینترنتی ما ( همین سایت ) در دسترس است. شما میتوانید به سادگی و با چند کلیک اقدام به خریدی امن و به صرفه کنید و از خدمات آنلاین شرکت آیین آذر نیز بهره ببرید.

صفورا بگ زاده

مدیر داخلی

جاوید سالاری

موسس و مدیر عامل

ابوالفضل صابری

مدیر فروش