بازگشت

در چه شرایطی میتوانم کالای خود را بازگردانم؟

در چه شرایطی میتوانم کالای خود را بازگردانم؟

کارشناسان واحد فروش شرکت آیین آذرخش، ایرادهای اعلام شده توسط  مشتری را بررسی و کنترل می‌‏کنند. اگر ایراد، مغایرت یا آسیب‌دیدگی توسط کارشناسان واحد فروش تایید شود، کالا تعویض خواهد شد و یا مشتری می‌تواند کالای خود را با مدل دیگری جایگزین کند.

لازم به ذکر است که تعویض کالا منوط و مشروط به موجود بودن کالا در انبار شرکت است. اگر در زمان رسیدگی و طی مراحل بررسی کارشناسی و اقدامات لازم برای تعویض کالا، موجودی آن به اتمام برسد؛ شرکت آیین آذرخش بنا به انتخاب مشتری کالای دیگری را ارسال می‌کند و یا وجه کالای مرجوعی را به حساب مشتری واریز می‌کند. بدیهی است که در صورت انتخاب کالای دیگر، تفاوت قیمت کالای جدید با کالای مرجوعی (مبلغ درج شده در فاکتور) محاسبه و قبل از ارسال تسویه می‌شود. برای کالای گران‌تر، مشتری تفاوت را پرداخت می‌کند و برای کالای ارزان‌تر، شرکت تفاوت را به حساب مشتری واریز می‌کند.

پس از دریافت و پذیرش کالا توسط شرکت، بسته به نوع محصول و مشکل اعلام شده توسط مشتری، اعلام نظر نهایی کارشناسان واحد فروش، به طور میانگین 48 ساعت کاری زمان خواهد برد.

از هنگامی که وضعیت کالا در واحد فروش، مشخص شود، اگر نیاز به استرداد وجه باشد، حداکثر تا 48 ساعت کاری، مبلغ مطابق با فاکتور به حساب مشتری واریز خواهد شد. چنانچه خرید مشتری به صورت اعتباری و مدت دار انجام شده باشد، چک مزبور به مشتری عودت داده خواهد شد.

ملاک عمل و اقدام شرکت، نظر کارشناسان واحد فروش شرکت آیین آذرخش است.

راه های ارتباطی با واحد فروش:

از طریق یکی از روش‌های زیر، درخواست خود را اطلاع دهید:

با شماره تلفن 09365160234 – 09155520234 و یا درخواست خود را روبیکا یا واتسپ با ذکر نام و شماره تماس و یا شماره فاکتور ارسال نمایید.